BADŹ
SOBĄ

PO
SWOJEMU

  1. Zarezerwuj wieczór 23 września.

    Krok 1

  2. Zapisz się na darmowy webinar.

    Krok 2

  3. Dowiedz się jak być sobą po swojemu!

    Krok 3

WEŹ UDZIAŁ

Podaj e-mail, na który otrzymasz link do transmisji

Dołącz do nas już dziś!

Dowiedz się, jak być sobą po swojemu!

Czy chciałabyś wziąć udział w kameralnych spotkaniach z trenerem rozwoju osobistego, jednocześnie nie wychodząc z domu? Doskonale trafiłaś! Przygotowaliśmy cykl trzech warsztatów online, na których w swobodnej i intymniej atmosferze będziemy omawiać zagadnienia dotyczące bycia sobą, pewności siebie, poczucia własnej wartości. Masz jakieś pytania? Wraz z Kasią Hajdugą chętnie na nie odpowiemy!

Jak do nas dołączyć? To proste! Zostaw poniżej swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail. W dniu webinaru wyślemy Ci przypomnienie wraz z adresem strony, na której będziesz uczestniczyć w  wydarzeniu. Transmisja będzie dostępna jedynie dla zapisanych osób!

Każdy z godzinnych warsztatów dedykujemy innemu zagadnieniu. Podczas każdego z nich chętnie odpowiemy na Wasze pytania! Już teraz zarezerwuj sobie wieczór 23 września oraz 7 i 21 października!

Zależy nam na
Twoim komforcie
oraz swobodnej atmosferze,
dlatego webinar będzie dostępny
tylko dla
zapisanych osób.

Prowadząca

Kasia Hajduga

Jak sama mówi o sobie, jest ekspertem od znajdowania rozwiązań. Poznajcie Kasię – trenerkę rozwoju osobistego oraz terapeutkę pracy z ciałem, która poprowadzi nasze warsztaty. Wiemy, że podobnie jak uczestniczkom naszych spotkań w Olsztynie, Opolu czy Radomiu tak i Wam pomoże znaleźć i usunąć przeszkody, które stoją na drodze do realizacji Waszego celu. W końcu „życie poprzez własną niepowtarzalność oraz talent to w pewnym sensie obowiązek."

WEŹ UDZIAŁ

Podaj e-mail, na który otrzymasz link do transmisji

Dołącz do nas już dziś!