BADŹ
SOBĄ

PO
SWOJEMU

  1. Zarezerwuj sobie wieczór.

    Krok 1

  2. Zapisz się na darmowy webinar. Uwaga - warto sprawdzić skrzynkę "spam".

    Krok 2

  3. Dowiedz się jak być sobą po swojemu!

    Krok 3

Dowiedz się, jak być sobą po swojemu!

Czy chciałabyś wziąć udział w kameralnych spotkaniach z trenerem rozwoju osobistego, jednocześnie nie wychodząc z domu? Doskonale trafiłaś! Przygotowaliśmy cykl trzech warsztatów online, na których w swobodnej i intymniej atmosferze będziemy omawiać zagadnienia dotyczące bycia sobą, pewności siebie, poczucia własnej wartości. Masz jakieś pytania? Zadaj je poprzez formularz poniżej -  Kasia Hajduga chętnie na nie odpowie!

Jak do nas dołączyć? To proste! Zostaw powyżej swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail. W dniu webinaru wyślemy Ci przypomnienie wraz z adresem strony, na której będziesz uczestniczyć w wydarzeniu. Transmisja będzie dostępna jedynie dla zapisanych osób!

Zapisz się również na nasze wydarzenie na Facebooku, aby być na bieżąco!

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Link do transmisji otrzymasz na podany adres e-mail

Prowadząca

Kasia Hajduga

Jak sama mówi o sobie, jest ekspertem od znajdowania rozwiązań. Poznajcie Kasię – trenerkę rozwoju osobistego oraz terapeutkę pracy z ciałem, która poprowadzi nasze warsztaty. Wiemy, że podobnie jak uczestniczkom naszych spotkań w Olsztynie, Opolu czy Radomiu tak i Wam pomoże znaleźć i usunąć przeszkody, które stoją na drodze do realizacji Waszego celu. W końcu „życie poprzez własną niepowtarzalność oraz talent to w pewnym sensie obowiązek."

Zależy nam na
Twoim komforcie
oraz swobodnej atmosferze,
dlatego webinar będzie dostępny
tylko dla
zapisanych osób

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Link do transmisji otrzymasz na podany adres e-mail